Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Eğitim Bloğu

Platform Akademi O...

02 Temmuz 2017

Platform Akademi olarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına...

Platform Akademi İ...

05 Ağustos 2015

Eğitim almak istediğiniz dış ticaret konusu, ülkemizde...

Ödev, Türkçe Alman...

05 Ağustos 2015

Okul hayatınızda, iş hayatınızda, seyahat ve tatillerinizde...

PLATFORM AKADEMİ İ...

09 Temmuz 2015

Günümüz olarak iş yaşamında çok fazla önemli...

Almanya Vizesi

09 Temmuz 2015

Günümüzde pek çok kişi Almanya ziyaretlerini gerçekleştirmektedir....

Tesettür Giyim Mod...

18 Haziran 2015

Tesettür giyim tarzının son günlerde oldukça farklı...

Kişisel Gelişim Eğ...

19 Şubat 2015

Bireyler son dönemlerde sürekli dalgalanmakta olan ekonomi...

YÖNETİCİ ASİSTANLI...

18 Ocak 2015

2006 yılında, iş alanında uzman personel eğitmek...

«
»

Eğitmenlerimiz

ABDULLAH TEPE - Fİ...

08 Nisan 2013

1978 yılında İstanbul’da doğan Abdullah TEPE ...

MUSTAFA ÇAĞLAYAN -...

08 Nisan 2013

16 Ocak 1976 yılında İstanbul da doğdu....

ZEHRA KESİM ÖZKÖSE...

08 Nisan 2013

Ankara doğumlu olan Zehra Kesim Özköse, İstanbul...

MÜGE AMİL ADA - İN...

08 Nisan 2013

1978 doğumlu olan Müge AMİL ADA, İstanbul...

YUSUF VURAL

08 Nisan 2013

Banka sektöründe Genel Müdürlük birimlerinde farklı kademelerde...

EMRAH YAŞAR

08 Nisan 2013

Banka ve Sigorta sektöründe farklı kademelerde görev...

DR.ORHAN ORHON - T...

08 Nisan 2013

1978 yılında Bandırmada doğan Orhan Orhon, Lisans...

İLTER ŞAHBAZ - FİN...

08 Nisan 2013

Aslen Mersinli olan ve 1972 yılında Elazığ’da...

«
»

SİNAN BAYRAKTAR

1974 yılında İş yaşamına ve kariyer başlangıcına Türkiye İş Bankası A.Ş.’de başladı. Aynı yıl girdiği (İİTİA) Marmara Üniversitesi İşletme bölümü lisans programını 1979 yılında tamamladı. Askerlik görevini yedek subay olarak yaptıktan sonra aynı bankanın çeşitli kademelerinde görev alarak, İstanbul’daki büyük şubelerde üst düzey yönetici ve şube müdürlüğü görevinde bulundu.

1994 yılında, kişisel atılım konusunda değişim amaçlı iş yaşamı kararında reel sektördeki çalışma hayatına atıldı. 1994 yılında İş Bankası’ndaki kariyerini erken emekli olarak tamamlayıp, konusunda ve sektöründe güçlü konumda olan Zorlu Holding A.Ş.’de Finans ve Pazarlama Koordinatörü olarak göreve başladı. Bu dönemde, Holdingin yapılanma çalışmalarında aktif görevlerde bulundu. Aynı tarihlerde grubun aldığı yeni yatırım kararlarından biri olan Vestel A.Ş.’nin ve daha sonra Denizbank’ın gruba katılımı ve yeniden yapılandırılması çalışmalarında aktif görevlerde bulundu.

Çalışmaları arasında,Vestel ve Taç markalarının tutundurulması ve bayilik yönetimin organize edilerek mağazacılık alanındaki etkinliklerinin de arttırılması yer almaktadır.Bayi yönetimi ve özellikli müşterilerin yönetilmesi konusunda etkin çalışmalarda bulunmuştur.Uç nokta satışlarının organize edilmesi ve büyük müşteri nitelikli kurumların sevk ve idaresindeki yapılanmaları da eğitimsel olarak desteklemiş ve bu konudaki çalışmalarını akademik alanlara da yaymıştır.

Pazarlama ve satış konuları yanı sıra yurt içi ve yurt dışında çeşitli eğitimlere katılmış, bankacılık sektörü yanı sıra holding döneminde oldukça yoğun eğitim programlarını koordine etmiş ve bizzat eğitim vererek, özellikle Sultanhamam piyasasında edindiği tüm deneyimlerini çalışanlara aktarmıştır.

1995-2000 yılları arasında İstanbul üniversitesi İktisat Fakültesinde, dönemsel uygulamalı ve piyasa ağırlıklı pazarlama dersleri vererek öğrencilere farklı deneyimler katmıştır.

2009-2010 döneminde eğitim hayatına başlayan T.C.Yeni Yüzyıl Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünün kurulması ve yönetilmesinde kadrolu olarak çalışmalarını yürütmüştür.

Halen Okan Üniversitesinde öğretim görevlisi ve Program Başkanı olarak faaliyette bulunmakta, muhtelif üniversitelerde satış, müşteri ilişkileri yönetimi ve finansal konularda ders ve etkinliklere katılmaktadır.

Bankacılık sektöründe mali tahlil, bilanço analizleri ve istihbarat başta olmak üzere ve özellikle tekstil sanayinin önemli merkezlerinden Eminönü piyasasındaki deneyimlerini de birleştirerek muhtelif bankalara Bankacılığa İlk Adım eğitimi, Ticari firmalara ise Pazarlama ve Satış konularına yönelik çeşitli eğitimler vermektedir. Ayrıca 2006 yılından itibaren Ziraat Bankası’nda ve Halk Bankası’nda eğitim dönemlerinde yürütülmekte olan Pazarlama ve Satış Koçluğu başta olmak üzere Bankoda Satış, Profesyonellik ve Beden Dili, İletişim Teknikleri gibi çeşitli eğitim programlarında Eğitmen ve Danışman olarak görev almaktadır.İMMİB ve Dış Ticaret Müsteşarlığındaki satış ve kişisel gelişim eğitimleri de 2010 yılından buyana devam ettirilmektedir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

19 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası