Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Eğitim Bloğu

Platform Akademi O...

02 Temmuz 2017

Platform Akademi olarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına...

Platform Akademi İ...

05 Ağustos 2015

Eğitim almak istediğiniz dış ticaret konusu, ülkemizde...

Ödev, Türkçe Alman...

05 Ağustos 2015

Okul hayatınızda, iş hayatınızda, seyahat ve tatillerinizde...

PLATFORM AKADEMİ İ...

09 Temmuz 2015

Günümüz olarak iş yaşamında çok fazla önemli...

Almanya Vizesi

09 Temmuz 2015

Günümüzde pek çok kişi Almanya ziyaretlerini gerçekleştirmektedir....

Tesettür Giyim Mod...

18 Haziran 2015

Tesettür giyim tarzının son günlerde oldukça farklı...

Kişisel Gelişim Eğ...

19 Şubat 2015

Bireyler son dönemlerde sürekli dalgalanmakta olan ekonomi...

YÖNETİCİ ASİSTANLI...

18 Ocak 2015

2006 yılında, iş alanında uzman personel eğitmek...

«
»

Eğitmenlerimiz

ABDULLAH TEPE - Fİ...

08 Nisan 2013

1978 yılında İstanbul’da doğan Abdullah TEPE ...

MUSTAFA ÇAĞLAYAN -...

08 Nisan 2013

16 Ocak 1976 yılında İstanbul da doğdu....

ZEHRA KESİM ÖZKÖSE...

08 Nisan 2013

Ankara doğumlu olan Zehra Kesim Özköse, İstanbul...

MÜGE AMİL ADA - İN...

08 Nisan 2013

1978 doğumlu olan Müge AMİL ADA, İstanbul...

YUSUF VURAL

08 Nisan 2013

Banka sektöründe Genel Müdürlük birimlerinde farklı kademelerde...

EMRAH YAŞAR

08 Nisan 2013

Banka ve Sigorta sektöründe farklı kademelerde görev...

DR.ORHAN ORHON - T...

08 Nisan 2013

1978 yılında Bandırmada doğan Orhan Orhon, Lisans...

İLTER ŞAHBAZ - FİN...

08 Nisan 2013

Aslen Mersinli olan ve 1972 yılında Elazığ’da...

«
»

MÜGE AMİL ADA - İNSAN KAYNAKLARI EĞİTMENİ

1978 doğumlu olan Müge AMİL ADA, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü’nü tamamladı. Üniversite stajını, pompa-hidrofor konusunda dünya liderleri arasında yer alan ESPA Spa-İspanya’da pazarlama üzerine yaptı. Bu firmada staj hakkını kazanan ilk Türk oldu.

2002 yılından bu yana, sanayi, inşaat, hizmet sektörlerinde Personel ve İnsan Kaynakları alanlarında sistem kurma çalışmaları ağırlıklı olmak üzere, Grup İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne kadar yükselen görevlerde bulundu.

Profesyonel iş hayatına; Dünya’nın önde gelen turizm acentesi Thomas Cook tarafından işletilen Aldiana Hotel Sarıgerme’de İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı olarak başladı ve devamında da yerli ve yabancı otel zincirlerinde, hizmet sektöründe İnsan Kaynakları Müdürlüğü yaptı.

Sanayi tipi buzdolabı üretiminde dünya liderleri arasında olan Epta İstanbul’da İnsan Kaynakları Yöneticiliği yaparak, üretim sektörüne girdi. Firmanın İnsan Kaynakları sisteminin kurulmasından ve yürütülmesinden sorumlu oldu. Daha sonra ORA İstanbul adlı projede İnsan Kaynakları Müdürlüğü, en son olarak da Özyaşar Grup’ta Grup İnsan Kaynakları Müdürlüğü yaptı.

Sürekli olarak işini doğru olarak yapabileceği, kendine her anlamda bir şeyler katabileceği bir organizasyon arayışında olması, sistem kurma çalışmaları için aranılan isimlerden olmasını sağladı.

İnsan Kaynakları teriminin Türkiye’de henüz şekillenmeye başladığı bu dönemde, farklı sektörlerdeki ihtiyaçları birebir gözlemleme şansının olması, çözümler üretmeye başlamasına ön ayak oldu. İnsan Kaynakları tabirinin ne anlama geldiğini anlamaktan uzak kalmak yerine; insanla iç içe, işveren ile işçi arasında pozitif bir köprü olmaya çalıştı.

Gülümseyen bir yüzün en büyük motivasyon unsuru olduğunu savundu ve bunu hep uyguladı. Bu bağlamda; işyerinde huzurun artmasını sağlayan, İnsan Kaynakları’nın sadece özlük işleri ile sınırlı kalmadığını gösteren bir yönetici olmaya çalıştı. Her organizasyonun temelinde insan unsurunun olduğunu bilerek, çalışmalarına yön verdi.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

7 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası