Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Eğitim Bloğu

Platform Akademi O...

02 Temmuz 2017

Platform Akademi olarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına...

Platform Akademi İ...

05 Ağustos 2015

Eğitim almak istediğiniz dış ticaret konusu, ülkemizde...

Ödev, Türkçe Alman...

05 Ağustos 2015

Okul hayatınızda, iş hayatınızda, seyahat ve tatillerinizde...

PLATFORM AKADEMİ İ...

09 Temmuz 2015

Günümüz olarak iş yaşamında çok fazla önemli...

Almanya Vizesi

09 Temmuz 2015

Günümüzde pek çok kişi Almanya ziyaretlerini gerçekleştirmektedir....

Tesettür Giyim Mod...

18 Haziran 2015

Tesettür giyim tarzının son günlerde oldukça farklı...

Kişisel Gelişim Eğ...

19 Şubat 2015

Bireyler son dönemlerde sürekli dalgalanmakta olan ekonomi...

YÖNETİCİ ASİSTANLI...

18 Ocak 2015

2006 yılında, iş alanında uzman personel eğitmek...

«
»

Eğitmenlerimiz

ABDULLAH TEPE - Fİ...

08 Nisan 2013

1978 yılında İstanbul’da doğan Abdullah TEPE ...

MUSTAFA ÇAĞLAYAN -...

08 Nisan 2013

16 Ocak 1976 yılında İstanbul da doğdu....

ZEHRA KESİM ÖZKÖSE...

08 Nisan 2013

Ankara doğumlu olan Zehra Kesim Özköse, İstanbul...

MÜGE AMİL ADA - İN...

08 Nisan 2013

1978 doğumlu olan Müge AMİL ADA, İstanbul...

YUSUF VURAL

08 Nisan 2013

Banka sektöründe Genel Müdürlük birimlerinde farklı kademelerde...

EMRAH YAŞAR

08 Nisan 2013

Banka ve Sigorta sektöründe farklı kademelerde görev...

DR.ORHAN ORHON - T...

08 Nisan 2013

1978 yılında Bandırmada doğan Orhan Orhon, Lisans...

İLTER ŞAHBAZ - FİN...

08 Nisan 2013

Aslen Mersinli olan ve 1972 yılında Elazığ’da...

«
»

ZEHRA KESİM ÖZKÖSE - ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTMENİ

Ankara doğumlu olan Zehra Kesim Özköse, İstanbul Beyoğlu Ticaret Lisesinden mezun olduktan sonra, üniversite eğitimini, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde tamamladı. Daha sonraki yıllarda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden de mezun oldu.

1986 yılından bu yana, Yönetim Danışmanlığı, İnşaat, Turizm, Otelcilik, Havacılık, Hızlı Tüketim Ürünleri, Perakende, Mağazacılık ve Telekomünikasyon sektörlerinde çeşitli pozisyonlarda çalıştı.

Tam zamanlı iş hayatına bağımsız denetim –vergi – yönetim danışmanlığı konularında dünya devi olan Arthur Andersen ve Andersen Consulting şirketlerinde, Executive Assistant olarak başladı ve Genel Müdür Asistanı olarak ayrıldı.

1992-1993 yıllarında Pepsicola International şirketinde Office Coordinator olarak görev aldı.

1993-1995 yılları arasında Marsa Kraft General Foods şirketinde Alman Pazarlama Genel Müdür Yardımcısına raporlayarak hem Üst Düzey Yönetici Asistanı hem de Hayat Su projesinde “Ürün Geliştirme Asistanı” olarak çalıştı.

1995-1997 yıllarında Amerikan Bankası Citibank’da Operasyonlardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısına Business Assistant olarak hizmet verdi.

1997-1999 yılları arasında ise İsveçli Doğrudan Satış-Kozmetik şirketi olan Oriflame Natural Cosmetics’de hem yerli hem de yabancı CEO’yla Business ve Personal Assistant olarak çalıştı.

1999-2000 arasında Londra’da Teaching English as Foreign Language – TEFL eğitinine katılarak İngilizce Kurs Eğitmeni formasyonu aldı. Bununla birlikte yine Londra’da Mary Ward Center’da “Interviewing for Interviwers” eğitimden geçerek “İngilizce Mülakat Teknikleri” sertifikasyonu aldı.

Istanbul’a dönüşünde profesyonel hayatına bir süre özel İngilizce Kurslarında hem yetişkinlere hem de ilkokul-lise öğrencilerine, Genel ve Ticari İngilizce eğitmenliği yaparak devam etti.

2001-2004 yıllarında tekrar profesyonel hayata dönerek Amerikan Yönetim Danışmanlığı şirketi olan A.T. Kearney’de Genel Müdüre raporlayarak hem Staffing Coordinator hem de CEO asistanlığı görevlerinde bulundu. Son olarak da İngiliz Telekomünikasyon devi Vadofone şirketinde Fransız Strateji Direktörü ve sonrasında Amerikalı Teknoloji Direktörüne Business Assistant olarak çalıştı.-

2010 yılından bu yana kariyerine Üst Düzey Yönetici Asistanlığı – Mülakat Teknikleri –Expat Coaching- Etkili Yazım Teknikleri ve Genel-Ticari İngilizce eğitmeni olarak devam etmekte olan Zehra Kesim Özköse, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

11 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası