Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Pazarlama Satış Eğitimi

Gelişen teknolojiyle birlikle birçok alan için yeni eğitimler, uygulamalar getirilmiştir. Bunlardan etkilenen alanlar kısa sürede eğitimlerini vererek belirli alana hazırlama koşulunda hizmet verebilirler. Dünya genelinde ön plana çıkan ticaret işlemi, her alanda büyük ölçüde önem kazanmaya devam etmektedir.

Ülkemizde ise birçok alanda ticaret yapıldığı için eğitim şart koşulmuştur. Pazarlama ve satış eğitimleri için birçok farklı alanlarda gereken eğitimi alabilirsiniz. Firmaların büyümesi, kısa sürede gelişim göstermesi için pazarlama ve satış eğitimleri büyük önem taşımaktadır. Bu durumda dikkatli bir şekilde eğitim konusuna önem göstermeniz gerekebilir.

Pazarlama ve satış eğitiminde sadece ticarete yönelik bilgiler verilmemektedir. Aynı zamanda müşteriye yönelik davranış türleri de bu eğitim içerisinde yer almaktadır. Satış yapan kişinin direnci, motivasyonu, tam pozisyonu ve performansı oldukça dikkat çekebilir. Bu yüzden yerine sahip olması için eğitim gerekliliğini göstermektedir. Eğitim verilirken satış yapanlar aynı zamanda işlerini yürüterek pratik dediğimiz unsuru gerçekleştirebilir. Hem çalışıp, hem de öğrendiklerinizi uygulamanız yükselmenizi daha kolay sağlayacaktır. Her şeyden önce memnuniyet için pazarlama ve satış eğitimlerine ayak uydurmanız gerekmektedir.

Eğitim süreçleri her zaman aynı olmayacaktır. Farkı zamanlarda, farklı konulara yönelik çalışmalarınız olacağı için eğitimizin sürekli değişim gösterebilir. Pazarlama eğitimlerinde konuya direk girmeyeceğiniz için öncelikle Temel Kavramlar, Stratejik Planlama, Planlamanın Etkinliği ve Yararları gibi konularla başlamanız beklenebilir. Pazarlama süreci için eğitim sırasında her zaman program genişleyecektir. Bu durumda iyi bir pazarlamacı ve satış elemanı olabilirsiniz.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

26 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası