Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Finans Eğitimi

Firmalar açısından önem taşıyan eğitimlerden biride finans konuları hakkında gerekli detaylar hakkında bilgi sahibi olmalarıdır. Firmalar bu konuda gerekli eğitimleri alabilmeleri amaçlı, kurumlardan destek alarak uzman kişiler tarafından gerekli eğitim desteğini de alabilmektedirler. Eğitim danışmaları finans eğitiminde hazırladıkları başlıklar ile firmalara gerekli konular hakkında bilgileri aktararak fayda sağlamaya çalışmaktadırlar. Finans eğitiminde de firmalara sunulan başlıkları şu şekilde sıralayabiliriz.
- Finansal konularda yönetim çalışmaları,
- Ekonomik krizler hakkında gerekli detaylar ve yapılması gerekenler,
- Döviz piyasası,
- Para piyasası,
- Firmalardaki risk yönetimleri,
- Proje finansmanları,
- Ekonomik beklentiler,
- Halka arz teknikleri,
- Finansal riskler hakkında yönetimsel teknikler,
- Ulusal ve uluslararası piyasalar,
- Kredi uygulamaları
- Maliyet yönetimleri,
- İşletme yönetimleri,
- Bütçe hazırlama,
- Alacaklar ve tahsilatların yönetimi,
- Kobi yönetimleri,
- Klasik ve modern finansmanlar.

Firmalara sunulan finans eğitimleri yukarıdaki başlıklar gibi olarak, gerekli destekler detaylı olarak eğitimciler tarafından aktarılmaktadır. Eğitimler içerisinde finans konusu dışında muhasebe alanında da gerekli kavramlar aktarılarak, muhasebenin amacı ve neye hizmet ettiği hakkında da bilgiler aktarılmaktadır. Eğitimcilerin sunmuş olduğu anlatımlar içerisinde, firmaya neler katabileceği ve eğitim konuları hakkında daha öncesinde firma ile görüşmeler yapılarak içerikler belirtilebilmektedir. Finansal konularda alınan eğitimler şüphesiz firmalara birçok konuda gerekli destekler sağlayarak, yönetim açısından da yanlış yapılan ya da yapılabilecek çalışmalar, alınan eğitimler ile son bulmaktadır.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

25 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası