Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Eğiticinin Eğitimi

slide321Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi, yönetici ve yönetici adaylarının aldığı bilgiler doğrultusunda kendi gelişimleri açısından önem verilen etkenler arasında yer almaktadır. Eğiticilik yetkinliğinin gelişiminde önem verilen bir eğitim olması ve kurum içerisinde oluşabilecek sorunların eğitim ile nasıl çözümlenebilmesi konusunda bilgi sahibi olunabilecek bir etkiye sahiptir.

Eğitimlerin önemli olması kadar, aktarımlarında doğru ve etkili olması da gerekmektedir. Planlaması doğru olmayan ve eğitimcilik konusunda yeterli bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan çalışmalar, zaman kaybı ve para kaybına da neden olabilmektedir. Eğitim doğru uygulanmadığı takdirde fayda sağlayacağı düşünülerek uygulanan çalışmalar, şirket içi bilgilerin öğrenilmesi ve geliştirilmesinde de zararda sağlayabilmektedir. Personele aktarılacak olan eğitimler, iyi bir çalışma ile sunularak doğru zamanda ve konuya hakim yöneticiler tarafından yapılması sonucunda gerekli bilgilerin aktarımı ve anlaşılır olması eğitimin yararlarını da göstermektedir. Eğitim şüphesiz çalışma hayatında başarının sağlanması ve ileriye yönelik olarak büyümenin önemli parçalarından biri olmaktadır. Eğitim teknikleri doğru uygulandığı takdirde istenilen sonuçlara daha rahat ve hızlı şekilde ulaşılabilmektedir.

Eğitimde sunulan bilgilerin öğrenilmesi ve zamanla uygulanması eğiticinin eğitimi açısından istenilen sonuçlar arasında yer almaktadır. Eğitim esnasında yapılması gerekenler anlatılırken, aynı konu üzerindeki başarılar ve uygulamalar öğrenme açısından kişilere fayda sağlayacak faktörler arasında yer almaktadır.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

8 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası