Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Platform Akademi Olarak İhtiyaçlara Uygun Eğitim Programları Vermekteyiz

Platform Akademi olarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına göre eğitim programları sağlayarak destek vermekteyiz.  Firmanızın kalitesini ve yükselen değerini yapılandırmak için küresel rekabet zincirinde söz sahibi önemli bir halka olmanızı sağlıyoruz.

Küreselleşen dünyada rekabet ortamının artması ve bilginin her geçen gün değişip dönüşerek yüksek bir hızda dolaşmasına paralel olarak tüm bunları gerçekleştiren insan varlığının eğitime verdiği yatırım da artmaktadır. Kurumların varlıklarını sürdürmelerindeki, ulusal ve uluslararası pazar içinde öne çıkması, söz sahibi olması ve en önemlisi kalıcı olabilmesi için yüksek kalitede çalışan kişilerin varlığı en önemli etkendir. Bu süreç içinde eğitime yapılacak yatırımınız için Platform Akademi size özel esnek ve ihtiyacınıza yönelik eğitim programları sunmaktadır.

EĞİTİMLERİMİZ

Bireysel olarak verdiğimiz eğitimleri kurumsal olarak da sunmaktayız.  Eğitim programlarımız içinde danışmanlık, araştırma - geliştirme ve kurumların tüm özel ihtiyaçları ile sektördeki ilgilerine göre kurumlara özel çözümler sunmaktayız. Eğer kısıtlı bir zaman varsa hızlandırılmış programlar, farklı kurumsal eğitimler  birleştirilerek hazırladığımız karma programlar, istenirse Platform Akademi salonlarında ya da istenirse kurumların kendi binasında uzman kadrolarımızın desteği ile verilmektedir.

Sektörün en öndeki firmalarıyla çalışmış olan Platform Akademi eğitimleri dış ticaret eğitimleri, finans eğitimleri, insan kaynaklı eğitimler, pazarlama-satış eğitimleri, yönetici asistanlığı eğitimleri, eğiticinin eğitimi gibi pek çok konuda hizmet sunmaktadır.

UZMAN KADROMUZLA 2001’ DEN BERİ SİZİNLEYİZ

Faaliyetini 2001 yılından bu yana kesintisiz sürdüren firmamız kurulduğu günden bu güne kadar sektördeki en büyük firmalar içinde aktif çalışan 5 bin kişiden fazla uzmanlık programları mezunu vermiştir. Destek verdiğimiz kurumlar içerisinde yabancı konsolosluklar ile üniversiteler de bulunmaktadır. Kurumsal şirket eğitimleri  için destek verdiğimiz kurumlar içinde ise, Acıbadem Hastaneleri, Aselsan, Türk Hava Yolları, Türk Telekom, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Total, Shell, Tofaş, HSBC, Akbank, TTNET, Garanti Bankası gibi firmalar mevcuttur.

Platform Akademi uzman kadrosu içinde yüksek eğitim programlarında görev yapmış seçkin akademisyenler, bulunduğu sektörde isim yapmış konusunda deneyimli iş kadını ve iş adamlarından oluşmaktadır. Çağdaş ve yenilikçi bir çizgiyi izleyerek kurumsal şirket eğitimleri veren firmamız öğrencilerin kariyerlerini güçlendirmek ve çalışma hayatının dinamiklerine hazırlamaktadır.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

8 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası