Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Almanya Vizesi

Günümüzde pek çok kişi Almanya ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. Fakat Almanya ziyaretleri sırasında Almanya Başkonsolosluğu tarafından da istenen bir takım şartlar da yer almaktadır. Bu şartların birisi de Türk Vatandaşlarına uygulanmış olan vizedir. Bundan böyle vize engeline takılmadan tüm vize sorunlarını çözebilmeniz adına öncellikli olarak 6 ay geçerlilik arz eden bir pasaportunuzun olması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra Almanya Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş olan görevli firma idata ile artık vize sürecinin de hızlı bir şekilde yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik yetkili firma sayesinde sizin yerinize vize başvuruları bizzat yapılmakta ve sizlerin de konsolosluğa gitmenize de gerek kalmamaktadır. Tüm bunlar için hemen sizlerde hem zaman kaybı yaşanmadan hem de maliyet açısından da son derece avantaj arz edecek güvenilir firmaya randevu talebi ederek sizin adınıza vizeniz ile yakından ilgilenilerek başvuru sürecinin de tüm hızıyla gerçekleşmesini de sağlayabilirsiniz.

Gerekli Ön Görülen Evraklar
Vize sırasında Almanya’ya ne amaçla gideceğiniz tespit edildikten sonra ardından vize sürecinde istenen tüm belgeleri de eksiksiz bir şekilde tamamlayarak güvenilir firmaya da teslim etmeye başlayabilirsiniz. Eğer ticari amaç ile gidiyorsanız mutlaka bir işveren davetiyesi ve vergi, sicil kaydı, şirketinizi kanıtlayacak tüm belgelerin arzu edilen evraklar içerisinde de yer alması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra Almanya vizesi için gerekli evraklar içerisinde fotoğraf, pasaport, öğrenci ise öğrenci belgeleri, orijinal davetiye, 3 aylık banka hesap dokümanları gibi daha pek çok belgeler de istenmektedir. Bu belgelerin tam olarak neler olduğunuz turistik, ticari ya da eğitim amaçlı gidenler içerisin ne tür bir belgelerin tamamlaması gerektiğini bilmesi adına tüm sunulan yetkili firmanın katkılarından da bir an önce yararlanılmaya başlanabilir.

Başvuru Şartları
Almanya ziyaret planları yapan kişiler için Almanya Vizesi sırasında bir takım başvuru şartları da aranmaktadır Başvurunuzun geçerli sayılabilmesi adına en önemli hususlardan birisinin de pasaportunuzun 10 yıllık gibi bir süreyi aşmamış olmasına da mutlaka dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu sayede Almanya vizeleri ile ilgili de herhangi bir sorun yaşanmamış olacaktır.

almanyavizesidata-tr.com

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

5 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası