Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Tesettür Giyim Modasında Tozlu Giyim Tozlu.com

Tesettür giyim tarzının son günlerde oldukça farklı kombinasyonlarla kendini gösterdiğini görmekteyiz. Bu giyim tarzı çoğunlukla zannedildiği gibi tekdüze bir tarzdan ibaret değildir. Her kadın gibi muhafazakâr bayanların da kendilerini güzel görmeye ihtiyaçları vardır. Tesettür modasının temel amacı, dinin gerektirdiği sadelik ile her kadının ihtiyacı olan şıklığı bir araya getirebilmektir. Tesettür giyiminin sadece muhafazakâr, dindar çevrelere hitap etmediğini de belirtmek gerekir. Özellikle son zamanlarda tozlu gibi giyim firmalarının tasarımları sade ve vücut hatlarını göstermeyen bir giyim tercih eden bayanlara da hitap etmektedir.

Bugünlerde oldukça revaçta olan tesettür giyim tarzının temel amacı bilindiği gibi vücut hatlarını gizlemektir. Dini yaşam tarzı böyle bir giyimi öngörmektedir. Ancak her kadının şık görünmek gibi bir ihtiyacı vardır. Tesettür modası son zamanlarda bu iki ihtiyacı karşılamak için tasarımlar üretmektedir. Modacılar, tesettür giyimin ciddi bir talep olduğunu göze alarak bu konuda tasarımlar yapmaktadırlar. Özellikle son yıllarda bu modanın geliştiğini söyleyebiliriz. Tesettür giyimi eskiden saç ve vücut hatlarını tamamen kapatmaktan ibaret olarak görülüyordu. Bugün farklı renk ve desenlerde abiye, eşarp, pardösü modelleriyle özellikle genç kadınlara hitap eden bir moda olduğunu söyleyebiliriz.

Muhafazakâr giyim alanında yıllardır hizmet vermekte olan tozlu giyim dindar ve muhafazakâr kadınların zevkine uygun tasarımlarla hizmet vermektedir. Başta eşarp ve abiye olmak üzere muhafazakâr giyim aksesuarlarında oldukça yaratıcı tasarımlara sahiptir. Tozlu Giyim’in katalogları muhafazakâr bayanların sadelik ve şıklık ihtiyacının farkında olan birbirinden yetenekli modacıların tasarımlarından oluşmaktadır. Dinin gerektirdiği sadeliği her bayanın ihtiyaç duyduğu şıklıkla birleştirmek için Tozlu Giyim’i seçin. Güzellik ve sadelik arasında bir seçim yapmak zorunda değilsiniz. Şık görünmek sizin de hakkınız.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

7 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası