Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Kişisel Gelişim Eğitimleri

Bireyler son dönemlerde sürekli dalgalanmakta olan ekonomi nedeniyle sadece çalışmakla kalmayıp daha iyi bir personel ya da eleman olarak çalışmak durumunda kalmışlardır. Çünkü gün geçtikçe zorlaşan piyasa şartları nedeniyle birlikte şirketlerin birbirleri ile olan rekabeti gittikçe artmaktadır.

Bu da yetmiyormuş gibi her geçen gün pazara yeni girişimcilerin girmesi ile birlikte, şirketlerin hayatta kalma mücadelesi ve bunu yaparken de en iyi şirket olabilme çabaları artmıştır. İşte bütün bunlardan dolayı her şirket bünyesinde çalıştıracağı personelinin daha iyi olmasını istemektedir. Yani daha bilgili, kendine öz güveni olan ve girişimcilik ruhunu taşıyabilen personeller istemektedir.

İşte tüm bunlar için de bireylerin kendilerini çok fazla geliştirmiş olmaları gerekmektedir. Ve Kişisel Gelişim Eğitimleri Online de her geçen gün önemini arttırmaktadır. İnsanların daha verimli ve daha başarılı bir şekilde iş hayatlarını sürdürebilmeleri için bu şarttır. Hiç şüphesiz ki diğer çalışanlardan daha iyi olabilmek için bu eğitimleri almış olmak ve iş hayatımızda da çok güzel bir şekilde yansıtabilmek çok önemlidir.

Bir önceki yazımızda kurumsal şirket eğitimleri makalemizi inceleyebilirsiniz.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

6 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası