Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

PLATFORM AKADEMİ KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumsal eğitimler, Sunumlar çoğu zaman kişilere ulaşmada oldukça etkili olmuştur. Sözle, duyguyla anlatamadığımız çoğu şeyi sunumlar sayesinde daha kolay bir şekilde anlatabilmekteyiz. Sunumun hedefine ulaşabilmesi için kime neyi anlatmak istediğimizi son derece iyi bilmemiz gerekmektedir. Eğitim Sunumlarının Hazırlanmasında dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Öncelikle sunumun planlaması çok iyi yapılmalı ve sunuşta çok iyi olmalıdır. Bu işlemlerden sonra yapacağımız özetlemede oldukça etkili olmalıdır. Bu sayede yapmış olduğumuz sunumlar hedef kitleye iletilmiş olacaktır.

Eğitim Sunumlarının Hazırlanması yapılırken yapmanız gereken ilk şey neyi anlatmak istediğinizi çok iyi bilmek olacaktır. Eğer ne anlatmak istediğinizi bilmezseniz anlatacağınız şeyde hedef kitleye ulaşmayacak ya da yetersiz kalacaktır. Anlatacaklarınızın planlamasını çok iyi yapmalı, neyi nerede anlatmanız gerektiğini belirlemelisiniz. Daha sonra ise bu planlama doğrultusunda amacınızın ne olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Amacınız bir bilgiyi hedef kitleye ulaştırmaksa bunun için en etkili yöntemi belirlemeli ve ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Sunumlarınızı hazırladıktan ve sunduktan sonra ise yapmanız gereken tek şey iyi bir özet geçmektir. Bu sayede anlatmak istedikleriniz hedef kitleye daha iyi anlatılmış ve hedef kitle tarafından daha iyi anlaşılmış olacaktır. Bu yüzden sunumları hazırlayacak eğitimcinin eğitimi de çok iyi bir şekilde yapılmalıdır.

Platform Akademi MEB SERTİFİKALI EĞİTİMLER uzman kadrosu, kaliteli eğitim anlayışı ile dış ticaret eğitimi, insan kaynakları eğitimi, finans eğitimi, eğiticinin eğitimi, yönetim eğitimleri, crm eğitimi ve kurumsal eğitimler vermektedir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

4 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası