Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

DÖNEMSONU KAPANIŞ İŞLEMLERİ VE MUHASEBE UYGULAMALARI EĞİTİMİ

Muhasebe süreçleri arasında en önemli olanlarından birisi de dönem sonu kapanış işlemleridir. Bu işlemlerin sorun yaşanmadan gerçekleştirilebilmesi gerekir. Muhasebe yönetimi açısından bu işlemlerin sorunsuz şekilde yapılabilmesi oldukça önemlidir. Muhasebe uygulamaları eğitimlerine katılarak uygulamalı eğitimler sonucunda dönem sonu kapanış işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu işlemlerin yapılması sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar hakkında bilgi de edinebilirsiniz. Dönem sonu kapanış işlemlerinde yetki sahibi ve gerekli donanıma sahip bireyler olmak istiyorsanız muhasebe uygulamaları eğitimlerine katılabilirsiniz.

Eğitimler kendini geliştirmek isteyen herkese açıktır. Dönen ve duran varlıkların hesaplanması, satışlar sonucunda kar ve zararın belirlenmesi, borçların belirlenmesi gibi işlemler dönem sonu kapanış işlemleri eğitimleri konuları arasında yer almaktadır. İşletme yönetiminde karşılaşacağınız muhasebe eğitimlerine önem verilmiştir.

Teorik ve uygulamalı dersler ile kısa süre içerisinde muhasebe bürolarında çalışabilecek bireyler yetiştirilmektedir. Ayrıca muhasebe hakkında temel bilgiler ve faturaların düzenlenmesi ve fişlerin kayıt edilmesi gibi konularda bilgiler bulunmaktadır. Dönem sonu kapanış işlemleri ve muhasebe uygulamaları eğitimlerine katılarak işletme ekonomisinde söz sahibi olabilirsiniz. 

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

31 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası