Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Eğitimcinin Temel Özellikleri

İyi bir eğitimci öncelikle alanında yeterli bilgi ve birikime sahip olmalıdır. Ayrıca genel kültür seviyesi de yüksek olmalı ve öğrencilerin sorduğu her soruya cevap verebilmelidir. Tüm bunları yapabilmesi içinde ilk önce mesleğini sevebilmeli, güler yüzlü ve alçak gönüllü olmalıdır. İyi bir Eğitimcinin Temel Özellikleri böyle sıralanabilir. Ancak bunlar dışında da bazı özellikler bulundurması gerekmektedir. Karşılıklı diyaloglarda son derece saygılı ve sevgili olmalı, bir problemin yaratıcısı değil çözümü olmalıdır. Ayrıca affedici özelliğini bulundurmalı ve kırıcı olmamalıdır.

Eğitimcinin Temel Özelliklerinden bir diğeri ise teknolojik aletleri kullanabiliyor olmasıdır. Bu sayede gerekli bilgilere teknoloji sayesinde hemen ulaşabilir ve fikri olmayan konularda fikir sahibi olabilir. Eğitimcilerin önemi ülkemizde çok önemli olduğu için eğitimcinin eğitimi de son derece önemlidir. Bir eğitimci nasıl eğitilirse eğitileceği kişilerde aynı şekilde eğitilecektir. Bu nedenle eğiticinin eğitimi son derece dikkatli bir şekilde yapılmalı ve hataları saygı ve sevgi çerçevesinde düzeltilmelidir. Tüm bunlara dikkat edildiği zaman eğitici ve eğiticinin eğittiği öğrencilerde son derece başarılı olacaklardır.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

30 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası