Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Satış Eğitimi

Öncelikle satış hizmetinde iki kriter dikkate alınır. Birincisi hizmetin maddi yönüdür ki bunları ürünün kalitesi, hizmetin sunulduğu mekanın rahatlığı, teknik ve mekanik imkanları yeterliliği ve bilgilerin tatmin ediciliği ile ilgilidir. İkincisi ise kişisel yöndür ki bunları da hizmeti sağlayanların ilgisi, samimiyeti, güvenilirliği, güler yüzlülüğü ve saygılı olup olmadığı oluşturur.

Hizmetiniz ne kadar mükemmel olursa olsun kişisel hizmette aksaklık varsa şirketiniz kaybetmeye mahkumdur. Öncelikli olarak iş arkadaşlarımızla münasebetimizin çok iyi olması gerekir ki bu dış müşterilere iyi hizmet edebilmenin ön koşuludur. Satışta davranışlar ölçülü ve kibar olmalıdır. Ürün bilgisi anlaşılır olmalıdır. Ses tonu canlı olmalı ve zaman kullanımı etkin olmalıdır.

Müşterinin ihtiyaçlarına göre davranılmalı, itirazlara ve şikayetlere karşı açık olunmalıdır. Kurumunuzun kültürü, müşterileri, rakipleri, ürünleri, amacı, misyonu ve vizyonu, çalışanları, ekip ruhu, kuralları ve yöntemleri ile ilgili bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Satışta amaç, müşteri ihtiyacını öğrenmek ve ihtiyacını karşılayabilmesi için en iyi yolu bulmasına yardımcı olmaktır. Başarılı satış danışmanı için anahtar kelime müşterinin memnuniyetidir. 

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

29 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası