Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

FİNANSAL İÇ DENETİM VE KONTROL

İşletmelerde finansal sorunların yaşanmaması, yolsuzlukların giderilmesi açısından finansal iç denetim oldukça önemlidir. Önceki dönemlere ait faaliyetlerin incelenmesiyle birlikte daha sonraki zamanlarda daha güvenli şekilde hareket edilebilmektedir. İç denetim bütün kamu işletmeleri için önemli bir faktör haline gelmiştir.

Yönetim süresi boyunca sürekli olarak risk değerlendirmelerinin yapılması ve kontrolün sağlanması konusunda bilgi sahibi olunması gereklidir. Bu yetkinin verileceği kişinin iş denetim ve kontrolün sağlanmasını en iyi şekilde üstlenebilecek şekilde olması gereklidir. İç denetim ayrı bir görev olarak görüldüğünden dolayı bu konuda eğitim almak oldukça faydalı olacaktır. İşletmedeki faaliyetleri inceleyerek risk analizi yapmak ve finansal tabloları incelemek iç denetçilerin görevleri arasındadır.

Büyük işletmelerde genellikle işyeri bünyesinde çalıştırılmaktadırlar. Özel sektörde de iç denetimcilerin çalışmaları yaygınlaşmaya başlamıştır. İç denetim eğitimlerine katılarak teorik anlamda bilgi edinebilir ve pratik anlamda uygulamalar yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. İç denetim alanında kariyer yapmak istiyorsanız mutlaka eğitim programlarına katılın. Eğitim sırasında başarılı olan bireylere aynı zamanda mali iç denetim uzmanlığı eğitim sertifikası da verilmektedir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

24 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası