Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

Yöneticilik Eğitimi Nasıl Alınır

Yönetici olabilmek için uzun süreler bir yerde çalışmaya gerek yoktur. Çok vasıflı ve kaliteli elemanlar günümüzde bir çok şirketin üst düzey yöneticiliğini yapmaktadırlar. Çok genç insanlar büyük şirketlerin ceosu olabilmektedirler. Eğer siz de böyle bir iş istiyorsanız mutlaka yöneticilik eğitimi almalısınız. Peki ama yöneticilik eğitimi ile neler öğrenebilirsiniz? Yönetcilik eğitimi size planlı ve programlı çalışmayı, liderlik vasıflarını, insan ilişkilerini ve stratejik hamleleri öğretir. Gerisi ise size kalır.

Bir yöneticinin ne kadar eğitim alırsa alsın kazanamayacağı şeyler de vardır fakat bir çok temel bilgi eğitim kurslarında verilebilmektedir. Bu saydıklarımız size nasıl başarılı bir yönetici olabileceğinizi öğretir. Bunları gerçek hayatta uygulayabilen kişiler başarıya ulaşabilmektedir. Bir yönetici bu bilgileri aldığı zaman çalıştığı yerde çok kısa sürede fark edilir ve partonlarla yönetim kurulunun dikkatini çeker.

Çünkü o girdiği çalışma guruplarında hemen ön plana çıkar çünkü onda artık bir liderlik vasfı vardır, arka planda olmak istemez. Diğer çalışanlardan çok şey bilir ve onları yeni stratejiler ile hayata geçirir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

22 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası