Dış Ticaret Alanında...

Gelişen pazarlama ve ticaret imkânları, dünya çapında son derece yaygınlık kazanmıştır. Sadece ülke içi ticaret değil, ülkeler arasında da paylaşım gerçekleştirilebilir. Bu olaya dış ticaret diyebiliriz. Dış ticaret alanında yönetimler,...


Devamı...

Dış Ticaret Eğitimi...

Ülkemizde gelişen ticaret ve pazarlama her alana yayılarak devamlılığını sürdürmektedir. Ülkemizde belli sınırlar içinde gerçekleşen ticaret, dış ticarete yönelikte çalışmalarını başlatmıştır. Dış ticaret yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunmaktadır....


Devamı...

Eğiticinin Eğitimi

Firmalarda çalışan ve üst düzey kademelere yükselerek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmek isteyen kişilerin katılması gereken ve mutlaka alması gereken eğitimlerden biri olan eğiticinin eğitimi (http://www.platformakademi.com/), yönetici ve yönetici adaylarının aldığı...


Devamı...
123

Eğitimci / Yazar Girişi

UFRS EĞİTİMİ GEREKLİ OLDU

Günümüzde gelişim gösteren teknoloji birçok yeni eklentisiyle beraber karşımıza çıkmaktadır. Ancak birçok kişinin bilmediği içerikler olabilir. Özellikle ticaret ve pazarlama sektöründe olan kişilerin gerekli bilgileri alarak eğitim süreçlerini en iyi şekilde değerlendirmesi gerekmektedir. Bilinmeyen konular arasında ön plana çıkan UFRS, farklı anlamlarıyla insanların kafasını karıştırmaya devam etmektedir. Bu yüzden UFRS’nin tam olarak açıklaması şu şekilde yapılabilir; UFRS işleminin açılımı Uluslararası Finansal Raporlama Standartları olarak belirtilmektedir. UFRS hakkında geçmişte hayatında yer edinen, finansal tablolar hazırlayan, işlemleri yorumlayan, kullanan ve yatırım sırasında gerekli kararı veren kişinin veya kurumun, UFRS sistemine ihtiyaç duyduğu gözlemlenmiştir.

UFRS için gerekli bilgileri almanız size birçok avantaj sağlayacaktır. Özellikle ticaret ve pazarlama adına çalışıyorsanız, finansal bakımdan farklı eğitimler görmeniz gerekebilir. UFRS eğitiminin gerekli olma nedenleri, güncel yöneticilerinin genç olmasından ve eğitimlerini aksatmadan her haberle ilgili konularda yer almalarından kaynaklanmaktadır. Yöneticilerin UFRS eğitiminin gerekli olduğu duyarak çeşitli programlarda sunulan kurumlara başvurmaları başlanmıştır. Ancak bu eğitimin kitapları, CD ve DVD’leri sizlere sunulduğu için evinizde kolay biçimde UFRS hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu durumda eğitiminizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilir, aynı zamanda iş alanlarınızda pratik yapma olanağınız bulunabilmektedir.

YAZARLARIMIZDAN

  • Görüntülenecek mesaj yok

Bültenimize Abone Olun

Eğitimlerimizden ve tüm gelişmelerden haberdar olmak için lütfen bültenimize abone olunuz. Sağlıklı bilgilendirme için lütfen gerçek bilgilerinizi giriniz.

Kimler Sitede

6 ziyaretçi ve Kullanıcı yok çevrimiçi

Sosyal Ağlar

facebook twitter google-plus

linkedin tumblr flickr-icon

www.turkiyeninegitimplatformu bir Platform Akademi Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. sitesidir.

Tamamlanan Eğitimler

Bize Ulaşın - Türkiye'nin Eğitim Platformu

  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

egitime-basvur

Copyright 2013 - Türkiyenin Eğitim Platformu
Uyarı: www.turkiyeninegitimplatformu.com'da telif hakkı bulunan yada Türk Ceza Kanunu tarafınca yasak kabul edilen her türlü fikir, resim, film, müzik, video ve eserin paylaşımı yasaktır. Bu tür paylaşımların yapılması dahilinde her türlü hukuk ve cezai sorumluluk paylaşımı yapan üyemize aittir. Böyle bir durumda www.turkiyeninegitimplatformu.com hiç bir sorumluluk taşımamaktadır. Ancak www.turkiyeninegitimplatformu.com böyle bir şikayet, ihbar, uyarı aldığında yada bu tür paylaşımları fark edildiğinde bu paylaşımları kaldırmakla, üye bilgilerini saklamakla ve gerektiğinde yetkili mercilere bildirmekle yükümlüdür. Sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu kuralları kabul etmiş demektir.Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması "5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası"na göre suçtur.
Web Tasarım - Site Haritası