Courses

Eğiticinin Eğitimi

Category
Business
Instructor
admin
0 Reviews

Course Description

Eğiticinin eğitimi felsefesinde öğretmek sanattır! Biz, öğretme sanatının bir ‘iş’ olmaktan çok daha fazlası, büyük bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz. Eğiticilerinin bilgi, deneyim ve kendilerine has eğitim yaklaşımları her bir öğrencinin zihnini daha fazla keşfetmeye, farklı durumları daha geniş  perspektiften değerlendirirken sağlam  bir fikir yapısı oluşturmaya yönlendirir. Öğrencilerinin zihnindeki limitleri kaldırarak, kariyer yolculuğunda kendilerine rehberlik edecek doğru bilgi ve donanımla, tam bir özgüvenle yürümeleri sağlar.

Bu tanıma uyan kaç yönetici tanıyorsunuz?  Her eğitimcinin beklentilerinizi karşılayan düzeyde eğitim vereceğinden nasıl emin olabilirsiniz?  Biz bunu Platform Akademi’de, kendi alanında uzun yıllar profesyonel olarak çalışarak bilgi ve deneyim konusunda tartışmasız en üst düzeye gelmiş kişilerle çalışarak sağlıyoruz. Her bir eğitimcimizin, öğrencilerimizin hayatında yepyeni ufuklar açtığını heyecan ve mutlulukla gözlemliyoruz.

Peki siz, eğitimciler olarak öğrencilerinizin beklentilerini tam olarak karşıladığınızdan emin misiniz? Sizi sektördeki diğer eğitimcilerden farklı kılan nedir? Öğrencilerinin hayatlarında iz bırakan, yaratıcı, etkili, eğitim yöntemiyle yıllar boyu kendisinden bahsedilen o ‘efsane’ eğitimcilerden biri olmak istemez misiniz?

Yalnızca mesleği ‘eğitimcilik’ olanlar değil, sektöre yıllarını veren  profesyoneller için de,  bilgi ve deneyimlerini diğerlerine en etkili biçimde aktarmanın yollarını öğrenmek için işte fırsat!

About Instructor

  • admin

Reviews

0
0 Ratings
stars 5
0%
0
stars 4
0%
0
stars 3
0%
0
stars 2
0%
0
stars 1
0%
0

There are no reviews yet.

Leave a Review

Be the first to review “Eğiticinin Eğitimi”